Hotel Activitypark Všemina Slušovice

Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 11 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 12 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 13 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 14 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 15 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 16 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 17 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 18 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 19 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 20 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 21 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 22

.Activiy Hotel Všemina se nachází v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem pouze 15 minut jízdy autem z centra krajského města Zlín. Poloha a klimatické podmínky dělají areál velmi atraktivním jak v letním tak i v zimním období. Nabízí kompletní hotelový, sportovní i konferenční servis v celkové kapacitě do 250 osob


V areálu najdete tří hvězdičkový Activyty Hotel Všemina s kapacitou ubytování 200 osob, restauracemi, bary, letními terasami, krytým bazénem, relax centrem se saunou, soláriem a masážemi, půjčovnou horkých kol, stolním tenisem, šipkami, billiard a velkým dětským koutkem. Nabízí ubytování v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, televizí, rádiem, telefonem s přímou volbou a možností internetového připojení. Všechny pokoje jsou s balkonem a krásným výhledem na jezero nebo les.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-activitypark-vsemina@toprague.cz
Adresa: Všemina 300 Slušovice


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Activitypark Všemina Slušovice věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Activitypark Všemina Slušovice se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Activitypark Všemina Slušovice na mapě:

TOPlist