Hotel Activitypark Všemina Slušovice

Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 11 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 12 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 13 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 14 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 15 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 16 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 17 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 18 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 19 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 20 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 21 Hotelu Activitypark Všemina Slušovice 22

.Activiy Hotel Všemina se nachází v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem pouze 15 minut jízdy autem z centra krajského města Zlín. Poloha a klimatické podmínky dělají areál velmi atraktivním jak v letním tak i v zimním období. Nabízí kompletní hotelový, sportovní i konferenční servis v celkové kapacitě do 250 osob


V areálu najdete tří hvězdičkový Activyty Hotel Všemina s kapacitou ubytování 200 osob, restauracemi, bary, letními terasami, krytým bazénem, relax centrem se saunou, soláriem a masážemi, půjčovnou horkých kol, stolním tenisem, šipkami, billiard a velkým dětským koutkem. Nabízí ubytování v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se sprchou, WC, televizí, rádiem, telefonem s přímou volbou a možností internetového připojení. Všechny pokoje jsou s balkonem a krásným výhledem na jezero nebo les.


Náročnější klienti jistě uvítají zcela novou nabídku kompletně rekonstruovaných, stylově vybavených pokojů v kategorii "LUX" s letní terasou. V nabídce hotelu nechybí luxusní apartmá, z nichž některá jsou vybavena například krbem nebo francouzskou vanou. Nový interiér recepce Activity Hotelu Všemina s non-stop provozem klientům poskytuje kompletní recepční servis, směnárnu, hotelový safe, prodej doplňkového zboží a suvenýrů, informace o kulturních a společenských akcích, tipy na výlety a exkurze a rezervaci vstupenek a jízdenek. Moderní lobby hala s bezbariérovým vstupem nepochybně přispěje k celkovému pohodlí a komfortu ubytovaných hostů.


Activity Hotel Všemina nabízí moderní konferenční sál a salonky v celkové kapacitě až 400 míst. Dle přání klienta mohou být konferenční prostory vybaveny meotarem, diaprojektorem, PC projektorem, velkoplošným plátnem, flipchartem, videem, kancelářskými potřebami a dalším technickým vybavením. V nabídce služeb nechybí kancelářské služby, překladatelské služby, taxi, autobusovou přepravu a průvodcovské služby. Rozsáhlý sportovní areál Hotelu Všemina zahrnuje tenisové centrum, jízdárnu na koních, přírodní koupaliště, krytý bazén, bowling a relax centrum je rovněž ideálním místem pro sportovní školy, školy v přírodě, lyžařské kurzy a školní výlety. V naší nabídce nechybí atrakce jako terénní čtyřkolky, zorbing, paint ball a další.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-activitypark-vsemina@toprague.cz
Adresa: Všemina 300 Slušovice


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Activitypark Všemina Slušovice věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Activitypark Všemina Slušovice se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist